Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen paraszt a...

Másnak is ilyen paraszt a férje, hogy ha elesik a gyerek vagy beüti a fejét, ahelyett hogy a panikoló anyukát megnyugtatná, még inkább tolja is rá a felelősséget? Hogy miért nem vigyáz rá jobban?

Figyelt kérdés
Akármennyire is azt állítja, nem lehet és nem is kell állandóan fogni a totyogó kezét, egy zárt udvaron had rohangaljon már, nem kell állandóan a fenekeben lenni, abszolút nem lesz önálló. Csak az én férjem ilyen érthetetlen hülye?
2019. szept. 17. 06:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a tiéd ilyen.
2019. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Na,nálatok is jól indul a nap. Már ezen veszekedtek... Amúgy az összes férjről nem tudok nyilatkozni, de az enyém nem ilyen. Ettől most jobb lett neked? De komolyan: Most erre a kérdésre milyen választ vársz kérdező? Szidjuk itt együtt kórusban a férjedet? Házasságban éltek, van egy közös gyerek, és ennyire nem tudtok egymással kommunikálni? Más problémákat is hasonlóan besztek meg? Egymást szidjátok? Jelen esetben: ő szid téged, te szidod őt itt a gyakorin. Ez "szuper" problémamegoldás. Ugyanazt csinálod vele, mint ő veled. Szte te vagy a hibás, szted ő meg paraszt és érthetetlen hülye. Sztem meg ilyen hozzáállással pont egymáshoz illetek. További jó veszekedést, és egymás hibáztatását, lehülyézését.
2019. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Érthetetlen hülye :D ez igen.
2019. szept. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális. De az sem, hogy az anyuka pánikba esik, mert elesett a gyerek.
2019. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem ilyen!


Viszont én sem kezdek panikolni egy esés miatt. Nem engem kell nyugtatni, hanem a gyereket vigasztalni, nagyobb komolyabb esesnel ellátni.


Off. Ha panikolni kezdesz akkor a gyerek is jobban megijed

2019. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém nem ilyen, de már több ilyet láttam. Sok időt vagyok babás anyukákkal, hogy miket mesélnek néha ! Döbbenet, nem ismértem, hogy ezek a pasik hogy találnak párt.
2019. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az értelmes hozzászólásokat. Látom mindenki a menzesze első napján tart máma 😃 Nyilván akinek hasonló problémái vannak megértenék miről beszélek, de ti mind biztos k..va szerencsések vagytok, éltek a tökéletes kapcsolatotokban és élvezitek az élet minden apró örömét.
2019. szept. 17. 07:02
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell pánikolni? Semmin nem segít, ellenben a gyereket is megijeszted vele. Ha nagy a baj, irány az orvos. Ha nincs nagy baj, vizes borogatás, sebtapasz, gyógypuszi.

A férjed meg egy tapló.

2019. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És miért ezzel indulna a nap? És ha ez egy hete történt?
2019. szept. 17. 07:03
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Mi az a "máma"?

Igen, mi (a szerencsések) nem ilyen férfival élünk együtt. Sőt, kapaszkodj meg, ezért (is) vártam sok évet (10) mielőtt szültem volna neki gyereket, hogy lassan milyen ember ő.

2019. szept. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!