Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák van itt olyan...

Kedves Anyukák van itt olyan aki esetleg úgy vette észre hogy a babája már pici kora óta jobban érdeklődik, kötődik a apukához, mint hozzá?

Figyelt kérdés

Az en fiam, lassan 8 hónapos, és lassan 3-4 hónapja hogy észrevettem hogy “apa” a sztár. Akermi van, ha csak 20 prcre megy el itthonrol, hat olyan vigyorokat kap a kicsitől, hogy csak na. Reggelente széles mosollyal fogadja (nekem egy rövid kis mosolyka😅🤦🏻‍♀️ aztan annyi) es szinte atmászik az ő ölébe. Én ma el kellett menjek egy pár órára, és ha 2 kisebb mosolyt kaptam mikor hazaértem akkor sokat mondok. Hogy őszinte legyek kifejezetten örülök ennek az összhangnak. Mert a férjem pont nem az a tipikus apuka forna és olyan jó latni hogy milyen sok pozitív érzést váltanak ki egymásból ❤️ Aminek nem tudom, talán az az oka, hogy kettesben töltötték a kórházban az első 20-40 percet?🤷🏻‍♀️ Nem tették rá a férjemre, hanem csak egy helysegben voltak, és ő vigyázott rá. Sajnos elég káosz volt a szülés, de minden esetre amig engem összvartak, ők együtt voltak.

Persze azert nem bánnám ha lassan már ereznem csakném vagyok az anya :) szerintetek lesz olyan vagy inkabb ő ilyen apás lesz mindig?



2019. szept. 18. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden gyerek így működik. Úgy szoktam kifejezni, hogy anya a bizonyosság, apa a szerelem. Te ALAP, hogy ott vagy, most mit örömködjön neked látványosan, gondolja a kis buksi. :) Apa meg időnként felbukkan, játszani lehet vele, persze, hogy kitörő örömmel üdvözöljük. Nyugi, az oviban már neked is ugyanígy fog örülni délután. :)))
2019. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkabb azert van, mert neki alap, hogy te ott vagy. Sot elete elso 9 honapjaban azt hitte, hogy te meg ő az egy es ugyanaz. Most pedig te vagy a biztonsag, az elet, az alapvetes az eleteben. Apa meg az aki reggel elmegy es vissza-vissza ter hozza, a sztar, a vidamsag, az ujdonsag. :)
2019. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!