Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák a baba...

Egyedülálló anyukák a baba apukához való viszonyát hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Gyermekeiket egyedül nevelő anyukák ti beszéltek a kicsinek az apukájáról? Főként olyanokra gondolok, akik még akkor mentek külön, mikor a gyerek baba volt. Tanácstalan vagyok most ebben. Beszélni neki rendszeresen, meg-megemlíteni egy-egy dolog kapcsán, vagy ha csak jön, hogy majd jön, meg ilyenek. Azt akarom, hogy neki a legjobb legyen. Szívem szerint nem szívesen beszélnék neki róla, de mivel ő a legfontosabb, nem szeretném, hogy egy rossz apakép legyen benne. Persze tudom, hogy majd a látogatások alkalmával megszokja, hogy neki így van apukája, csak elég ritkák lesznek ezek. És ugye még olyan kicsi, nem tudom, hogy hogyan lenne helyes. Tapasztalatokat várok.
2014. aug. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tartja vele a kapcsolatot akkor miért ne beszélhetnél róla. Gyerek ezt szokta meg hogy ti külön vagytok ez lesz neki a normális. Nem őt hanem téged hagyott el.
2014. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen beszélek neki róla.

2 hónapos korától egyedül nevelem, ennek már másfél éve, de mai napig elmondom neki naponta, hogy anya és apa is nagyon szereti őt, beszélek az apukájáról is, azt szeretném hogy a lehető legjobb kapcsolat legyen köztük, ha találkoznak.

2014. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap szóba kerül az apja, beszélünk róla. Több mint 2 éve vagyunk külön, a kislány most 3,5 éves. Szereti nagyon az apját, az apja is őt.
2014. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!