Zelka név?

Figyelt kérdés
Adnátok?
2019. szept. 20. 00:00
 1/7 anonim válasza:
61%
Hátha neked és a párodnak tetszik igen! Bocsi ha bunkó vagyok,de annyi ilyen kérdést látok és egyszerűen nem értem miért? Ti gyereketek miért érdekel más mit gondol arról ha ti ezt a nevet szeretnétek adni neki. Mindenki más van akinek tetszik és akinek nem kb. a válaszok is így fognak megoszlani!
2019. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem adnám. Nálunk régen a tv szolgáltatót hívták így.
2019. szept. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyből egy porszívó típus jut eszembe róla, amolyan békebeli. Mindettől függetlenül, ha nekem egy név tetszene, nem érdekelne mit szólnak hozzá mások. Egyetlen kivételt tudok ez alól elképzelni, ha tényleg mindenki, köztük a szeretett családom is avval nyaggatna, hogy gondoljam át. Ezt is csak azért írom, mert normális, értelmes, nem belekotyogós, szeretnivaló és segítőkész családom van, akiknek számít a véleménye, ha egy emberként néznének furán, akkor elgondolkodnék, hogy lehet úgy jártam mint az a bizonyos rossz sávban lévő autó az autópályán. Szerintem ez a név nem ez a kategória, lehet lesz akinek nem tetszik, de ha nektek igen, hajrá, én leírtam az elején miért nem adnám, de az én vagyok. Vezetéknévhez passzol?
2019. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Azt sem tudom, hogy fiú vagy lány név. Nem adnám ne haragudj!
2019. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm, meglepő, de nekem nagyon tetszik. A párom családnevével szörnyű lenne, de egy jól hozzáillő családnévvel igen, adnám.
2019. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem tetszenek a ka-ra végződő nevek.
2019. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adnám, mert van elég sok lánynév, ami jobban tetszik. De szerintem jó név, tetszik a hangása, és szerintem ez is egyre gyakoribb lesz, így a korosztályában már ismerni fogják szerintem ezt a nevet, nem fognak furán nézni. Arra viszont számíts, hogy az idősebb korosztályból sokan vissza fognak kérdezni, magyarázkodni kell, azt hiszik becézés, el fogják írni, stb... Ha ez nem zavar, adjátok nyugodtan.
2019. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!