Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik csak?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos kisfiam mióta megszületett egyetlen egyszer aludt 4 óránál többet egyszerre. Este mikor elalszik 3-4 óra múlva felkel,eszik aztán visszaalszik.Utána már csak 2 de van,hogy másfél-1 óránként kel. Fél 7 kor már ébred. Ja és minden ébredésnél eszik.
2019. szept. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld emelni az adagját. De ez csak tipp, nem biztos hogy attol még nem fog ébredni.
2019. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Te mit vársz egy 2 hónapostól? Hogy 3 évesek szintjén legyen akik átalusszák az éjszakát.
2019. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# anyatejes és magától engedi el.Bőven van tejem utána is



2# egy szóval sem írtam olyat,hogy azt várom,hogy aludja át az éjszakát.Melyik mondatomban láttál ilyet?

A másik gyerekem 3 óránként kelt ilyen idősen,de nem 1 meg másfél

2019. szept. 22. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális. Persze pech.
2019. szept. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden baba változó. Enyém tápszeres és 8orat alszik egyhuzamba de este 6tol 2ig aztán felvan 4ig és utána még egy 3 órát. Ez egyik napról a másikra alakult ki.
2019. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocsi, nem tudtam h anyatejes. Akkor viszont azert van, mert az anyatejet hamarabb megemésztik. Ezzel viszont nem tudsz mit csinalni. Sokan maguk mellé veszik ilyenkor a babákat, hogy ne kelljen felkelni. De biztos fog változni, csak még ido kell neki.
2019. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!