Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki uj etelt?

Adhatok neki uj etelt?

Figyelt kérdés
Elkezdtuk a hozzataplalas hetfon oszibarackkal. Eloszor nehany kanal le, masodik nap tobb kanal le, szerdan egy kis pure, tegnap is pure. De mindig iszonyu keveset evett belole kopte ki nem jott be neki. Probaltam tapszerrel felhizni egyedul cumibol fogadta es jo tapszeresem. De sztem Kb 5 mikit evett minden alkalommal. Sirt nem kellett neki. Ma megprobalnam az edesburgonyat. Ha az se megy akkor hagyom az egeszet, nem all meg keszen ra. Viszont abban bizonytalan vagyok h igy h ennyire keveset evett a barackbol (tenyleg nagyon keveset!!!) adhatok neki ma uj izt? Nem kellene tobb a barackbol?eroltetnk nem szeretnem nagyon nem kamalja

2019. szept. 27. 10:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnezest a sok elirasert
2019. szept. 27. 10:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz újat, hátah jobban bejön neki. Nekem amúgy mjnd a 4 gyereknél a meggy és a répa volt az abszolút favorit.
2019. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Levekkel nem ajánlatos manapság kezdeni (túl sok benne a cukor így, kifacsarva stb.) ha nem szeretnél darabosan, nyugodtan elég ha villával összetöröd. Úgy kevesebb rostot roncsol, mint az uvegreszelo, vagy botmixer. Nsugodtan adhatsz mást. Légy picit lazább, ne várj egyből mennyiséget. A fiam egy éves korig nem evett szinte semmiből mennyiséget, a gyümölcs csúszott, de más nem igazán. Hajrá.
2019. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom kicsit ra vagyok feszulve csak koraszulott es nagyon vigyazni akarok ra. De igyekszem belazulni :) amugy nem is az hogy keveset evett hanem sirt es kikopte. Na megprobalom akkor az edesburgonyat, koszonom a segitseget
2019. szept. 27. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz mással, aztán később újra lehet avval, amit nem evett meg. A kislányom is ezt csinálta az őszibarackkal. Eleinte csak a levét itta meg, de pár hét múlva már ette és azóta szereti is.
2019. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányomnál a krumpli+anyatej jött be, mást nem fogadott el először. A fiam öklendezett a krumplitól, gondolta nála is bejön, de nem jött,aztán almapürét adtam neki, az ízlett.
2019. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!