Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lányom nem tud még...

14 hónapos lányom nem tud még magától menni. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
11 hónapos korától sétálgat úgy, hogy kapaszkodik a bútorokba. Nem akarom siettetni és eröltetni sem, de mostmár kezdek aggódni.
2010. júl. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nem kell aggódni 16 hónap a határ ha azután sem jár önállóan akkor kell orvoshoz fordulni.
2010. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell aggódnod, próbáld mindíg elvonni a figyelmét valamivel, csalogatni magadhoz pár lépést kapaszkodás nélkül, van amelyik babának az segít ha valamit a kezébe adsz az biztonságérzetet nyújt neki mindtha kapaszkodna.Vannak babák akik később kezdenek járni vannak akik előbb.Ha egy-két hónap múlva sem látsz változást beszélj az orvosával ő majd segít :)
2010. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bobocka ***** válasza:
100%
18.hónap a határ,én úgy tudom:)Egyébként minden baba más, én azt mondom ne aggódj,az én fiam napra pontosan 18hónaposan indult el, elotte honapokig ugy jarkalt,hogy csak az egyik kezét fogtuk:)
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 14,5 hónapos korában indult el egyedül. Mégpedig, úgy, hogy egy labdát kergetett, azt pedig ugyebár mászva nehéz volt megfogni. Egyszer csak megfogta két kézzel a labdát, és végigsétált a szobán, majd még egyszer és még egyszer. Azóta nem mászik. Nem kell aggódni. Biztos elindul.
2010. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 16. 10:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok volt, egyik pillanatról a másikra elindult magától, nem kellett eröltetni. Mostmár simán végigsétál az egész szobán segítség nélkül. :-)

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. júl. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!