Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos vagy éveskoráig...

Hány hónapos vagy éveskoráig fürdetitek vagy fürödtök együtt gyermekkel?

Figyelt kérdés
Fele fürdeti inkább fele együtt egy kádban gyerek szülő fürdetést szeretmTi mennyire ragaszkodtok vagy irtóztok együtt fürdeni gyermekkel?

#fürdés #fürdetés #közös fürdrőzés
2019. szept. 29. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Sosem fürödtem vele. Értelmetlen, és nem is higiénikus.
2019. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem fürödtünk együtt egyik gyerekkel sem
2019. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Na ez megint olyan kérdés ami két táborra bontja a válaszadókat, és majd megy a fröcskölődés és a lepontozás.

De mindegy, azért válaszolok. Az én lányom még csak 1 éves és imádok vele fürdeni. Sőt, szokott az apukájával is gyakran. Néha persze egyedül is. Ha együtt fürdik valamelyikünkkel, előtte mindig lezuhanyozunk, hogy szegény ne a mi koszos vizünkben üljön. Nem értem, hogy tud valaki ebbe szexuális töltetet látni, szerintem ez egy hatalmas buli ami csak mélyíti a szülő-gyerek kapcsolatot. De elfogadom aki másképp csinálja, felesleges ezen összekapni.

2019. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Hát ha valakinek gusztusos pisis vízben ázni... Az én gyerekeim legalábbis jó sokáig általában azzal kezdték a fürdést, hogy belepisiltek a vízbe... Plussz nálunk arról szól a dolog, hogy a lehető leghamarabb tiszta legyen a gyerek és haladjon kifelé a vízből... Szórakozni nyáron a medencében kell.


Plussz ezt amúgy nem tudom elképzelni, pl valaki együtt fürdik a mondjuk 6 hónapos gyerekkel, ha kész vannak kijönnek, megtörli a gyereket, felöltözteti, berakja biztonságos helyre majd utána megy ő is törölközni és öltözni? 🤔

2019. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Sosem, nem higienikus. Tesokat sem furdetem egyutt
2019. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Négyes, kiszállunk, leteszem a pelenkázóra, belecsavarom egy törölközőbe, addig én magamra kanyarintom a köntösömet ami oda van készítve és ennyi, öltözés, vacsi, alvás. Mindent meg lehet oldani. Vagy ha szerencsénk van és otthon van a másik, akkor átadom apukának/apuka átadja nekem és amíg törölközik a baba, van idő felkapni valamit.
2019. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor nagyobb lett, kb másfél éves korától fürödtünk együtt, hol velem, hol a férjemmel. Négy évesen kezdte igényelni, hogy csak az övé legyen a kád, mert úszni akart.
2019. szept. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 éves fiam van, velem is szokott fürdeni, néha apával is.

Szerintem semmi rossz nincs ebben. Imádjuk!

2019. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!