Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany fokos láztól kell orvosho...

Hany fokos láztól kell orvoshoz vinni a 11 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ekkora korban már hőemelkedéssel is elvittem.
2019. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ mitől lázas.


Ha tele takony torok stb egyértelműan nagyon beteg, akkor 38 alatt is.


Ha semmi ilyen és nem tart 3 napnál tovább, akkor 38,5 alatt semmiképp.


Nagyobb a kár a rendelőben összeszedett felülfertőződèssel.


De pl nekem a lányom 1 évesen 38,6-7 lázas volt, semmi más tünet,pörgős, mosolygós viszonylag jó étvágyú volt, csak erős utalás a fogzásra / ennyire eddig sosem ment fel a hője/ 3 nap láz

3 szemfog jött ki

Áttörtek, másnsp semmi hőemelkedés

Nem vittem dokihoz

2019. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Önmagában láz miatt nem kell vinni, de persze, ha bármi fájdalma van, kiszáradás fenyegeti, vagy egyéb tünetek jönnek elő, pl. kiütés, vagy a láz 3 napnál tovább tart, nagyon bágyadt, akkor inkább vidd.
2019. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láz 38,5 foktol van. Nálunk külföldön elunk-akkor fogad ezzel az orvos, ha már 3 napja tart és nem viszi le a Paracetamol.
2019. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
37.8 volt csak és vártam, hogy feljebb megy e. Eddig nem. Egy kis nátha van de vízszerű. Nem is tudom semmit kiszívni.
2019. okt. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!