Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babátokkal voltatok a...

5 hós babátokkal voltatok a Balcsin, vagy strandolni? Hogy viselte? Tetszett neki? 25 fokos vízbe már be lehet vinni ugye?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
nem voltunk még kirándulni, de én bizti nem vinném be 25 fokos vízbe az 5 hónaposomat. Az 12 fokkal kevesebb, mint amennyiben fürödni szokott. Szerintem az nagyon sok. Holnap babaúszni megyünk, de ott is csak 35 fokos a víz. Szerintem 25 fokosban még megfázik.
2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sem Balcsira, sem strandra nem vinnék 5 hónapos babát, pontosabban elvinném de a vízbe nem, nem neki való még. Túl nagy a fertőzésveszély. Másrészt a 25 fok nagyon kevés, én felnőttként is fáznék benne. 30-35 fokos víz lenne optimális. Babaúszásra 3 hónapos kortól lehet vinni a babákat (mi is azóta járunk), ezt csak amiatt írom hogy a vízzel alapvetően nincs gond, csak a fertőzésveszély miatt nem ajánlott.

Az én lányom első perctől kezdve nagyon imádja a vizet, az a hét fénypontja nála amikor megyünk úszni, pedig már 2 éves. Biztosan élvezné a babád is.

2010. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 hós a babám. Megkérdeztem az orvosunkat és egy jó barátom, aki szintén gyerekorvos, mert megyünk nyaralni - bevihetem-e a tengervízbe - és mindketten azt mondták, hogy nyugodtam. Ráadásul én 7 hósan voltam először nyaralni tengerné,,és anyuék azt mondják imádtam. A tengervíz általában 25-26 fokos. Csak a fertőzéstől óvd. Én pl Balcsiban nem fogom az idén fürdetni és nyilvános strandokon sem, csak házi medencében.
2010. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!