Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cigány babák fehéren születnek?

A cigány babák fehéren születnek?

Figyelt kérdés
Ha igen, később barnulnak be vagy eleve sötéten születnek?

2019. okt. 4. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Vagy igen vagy nem. De általában jóval fehérebbek,mint amilyenek lesznek később.

Akár tejszőkék is lehetnek pár hónapig

2019. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Ennyi ésszel.


Nem mindenki születik tejfehéren, az én gyerekem nem kisebbségi, de halványbarna bőrtónusa van, más gyerek fehér, de láttunk extrafehér gyereket is.


Csak akkor lesz barnább később, ha sokat van napon vagy szolizik, ahogy mindenki más is.

2019. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
a néger babák is fehéren születnek, csak mikor fényt kapnak, mint a régi fotópapírok, besötétednek.
2019. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom ez mitől függ, én nem vagyok kisebbségi, mégis sötétebb voltam amikor születtem, néhány éves koromig egész barnás bőröm volt, aztán idővel kivilágosodtam :D

De képeken/videókban láttam olyan cigány babát amelyiknek a szülei tök barnák voltak a baba meg fehér és fordítva.

2019. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, sok fehér baba is sötétebb bőrrel születik....


Általában azért meg lehet állapítani melyik rasszhoz tarzozik egy csecsemő

2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tartozik
2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Off,de nem tudom kihagyni.

-Miért születnek a cigány babák 10 hónapra?

-Mert 1 hónap a füstölés.

2019. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem fehérek, inkább olyan sárgás színüek. Szoktam a szülészet honlapján nézegetni a babafotókat, és el sem kell olvasnom a nevet, ránézésre látszik, hogy melyik roma, olyan jellegzetes színük van, a szemük fehérje sem ilyan igazi fehér (ez felnőtteknél is így van). Sok közülük kis súllyal születik, gondolom a kismamák folyamatos bagózása és egészségtelen életvitele miatt.
2019. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszembe amikor anyósom mesélte, hogy amikor a lánya megszületett és vitték szoptatni, először egy roma nőnek adták oda a roma babát pedig anyósomnak 🤣 Annyira sötét bőre volt, hogy eltévesztették pedig senki nincs roma még a távoli rokonságban sem. Egyébként kislányom nagyon fehéren született és most 1 éves korára olyan gyönyörű barnás a bőre mint aki szolizik. :)
2019. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kivancsiF válasza:
34%
sotetek mint az ejszaka, mutatja mi van belul. sotetseg.
2019. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!