Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi letöbbször az oka annak,...

Mi letöbbször az oka annak, hogy kis súllyal születnek a babák?

Figyelt kérdés

Alkohol vagy dohanyzás, genetika, elöregedett lepény?

A többedik terhességnél a lepény hamarabb öregszik vagy ez nem függ össze a terhességek számával?


2016. okt. 29. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A dohányzás és a genetika, az alkohol sokkal komolyabb károkat okoz
2016. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem autoimmun betegseg miatt jott a picikem 35.heten, a lepeny elvolt oregedve. 1 kis db levalt a lepenybol ezert mentunk korhazba az orvosom 2 napra ra megcsaszarozott.
2016. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is autoimmun betegsegem van, időre született baba, de végig steroidot szedtem, azért volt kicsi.
2016. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk genetika. 2200 gramm 44 centi, betöltött 38. hét után született. Vizsgálták a születése utáni hetekben többször, minden negatív volt. Azóta 16 hónapos, okos, egészséges, jól fejlődik, soha semmi gond nem volt vele. Most is kicsi, 8,5 kiló, de husi, mert alacsony, 74 centi. Én is alacsony vagyok, vékony is, valószínű az én alkatomat örökölte.
2016. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!