Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok a babátokat...

Hogyan altatjátok a babátokat ebben a melegben? Eddig mindig cicin aludt el a lányom de mióta ilyen meleg van nem lehet vele bírni. Mindig elmászik stb aztán jön h kell neki ringattam is és utána cicizett fordítva is volt. A cici kell neki ez tuti.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Passz, de az én fiam sem hajlandó aludni. Már kétszer megszoptattam, de most letettem az ágyába és most ott "tombol", szórakozik, stb. De aludni azt nem.
2010. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit lehetne még csinálni szegényekkel pedig tudom h holt fáradtak már.Mondjuk a lányom most alszik de nem rég óta és már ki volt.Napközben is egyre nehezebben alszik és ha alszik akkor viszont sokat.2-3 órát...
2010. júl. 15. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
cicin alszik el este, közben óvatosan fújom a fejét, mint a forró levest, így nem melegszik ki annyira. éjjel persze óránként jelentkezik 5 kortyért, vizet, teát nem fogad el... nappal max 20-30 perceket alszik, hiába megy a ventillátor a szobájában. szóval nehezen!
2010. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!