Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarországon engedik, hogy...

Magyarországon engedik, hogy ezt a nevet adjam a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

A 7 arkangyal közül választottam az Azraelt és nagyon kitartok ez mellett a név mellett.

Itt magyarban engedélyeznék ezt a nevet?



2019. okt. 6. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

A halál angyala.

¿kúl?

2019. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne szúrj ki a gyerekeddel! Remélem nem engedélyezik ezt a nevet.
2019. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
A halál angyala.. szegény gyerek!
2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

A lélek már előre eldönti, hogy mi lesz a neve, hogy mikor fog megszületni és, hogy legkésőbb mikor fog vissza menni a fénybe.

Ha valóban ezt a nevet választotta, akkor így fogják hívni.

Ha úgy érzitek, hogy ez legyen, akkor hajrá. Hogyha mégsem, akkor nem fogják engedélyezni.

2019. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Szabad megkérdezni, hogy mi okból választottad ezt a nevet?

Mert amikor mi nevet választottunk a gyerekeinknek, azt néztük, hogy milyen történelmi személy viselte azt a keresztnevet. Hogy megfelelő példaképei legyenek.

De talán más kultúrában más ok lehet a névválasztásra, azért érdekel.

2019. okt. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

Rafael nevű gyereket már hallottam, meg pl Mihályt is.

De nem tudom. De egyébként lehet kérvényezni az MTA nál, ha nincs rajta az MTA-összes név -listán. De egyébként ha aggódnátok, hogy túl szokatlan, akkor adhattok mellé még egy másik keresztnevet is, szerintem praktikus lenne elé. Meg pl nekem ez most így elsőre nem lenne egyértelmű, hogy fiú, vagy lánynév, úgyhogy mindnképpen tennék mellé még valami olyan nevet, ami egyértelművé teszi; és szerintem első keresztnévnek raknám a hagyományosabbat, és másodiknak akkor ezt a nevet; és nem tudom, hogy melyiken szólítanám, szerintem valszeg inkább a hagyományosabb néven; de lehet egyébként a kevésbé megszokotton is.

2019. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
A halál angyala vagy Hókuszpók macskája... Rondább nevet nem találtál?
2019. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!