Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babáitok/kisgyereketek...

A ti babáitok/kisgyereketek milyen zenét hallgat vagyis milyen zene tetszik neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom én rontottam e el de az én 1 éves lányomat nem érdeklik az ilyen gyerekdalok, mondókák. Csak is az ilyen rock zenére nyugszik meg, táncol 😅
2019. okt. 7. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A fiam 1 éves kora óta rá van cuppanva Tompetire. Oké, gyerekzene, de mégsem az a bugyuta mondókázás, meg pláne nem az agyzsibbasztó kerekmese...
2019. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A férjem mindig a Retro rádióra altatta el a fiunkat. Kedvence a Queen: Another one bites the dust című száma. Sikongat ha meghallja. Őt se nagyon érdeklik a gyerekdalok. Én nem gondolom, hogy baj lenne.
2019. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam szereti a gyerekdalokat, hallgatni és énekelni is. Az óvodás unokahúgától is szívesen tanul. Ezen kívül imádja Horváth Tamás dalait. Nyáron meg Lou Bega Scatman feldodolgozása volt a kedvenc.
2019. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém a gyerekdalokat is szereti, de egy időben luis fonsi volt a kedvence 😂 mostanában inkább alma együttes, 2 éves.
2019. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Rock/metal
2019. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Lányom 16 hónapos, ő mindent szeret ami ritmusos és jól lehet rá táncolni, legyen az Alma együttes, vagy Shakira, vagy Kis Grofó, mindegy. A fiam 7 éves, ő már válogatósabb, inkább a rockosabb vonalat kedveli, a gitár és a dob miatt, de az egész család Kowalsky és a Vega rajongó, jókat bulizunk a koncertjeiken. A kicsi is élvezi. Ha kocsival megyünk csak Kowa szól.
2019. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hónapos, gyerekdalokat kerekmese, heykids,cocomelon hallgat/néz, de a pop zenéket is szereti amikben csajok vannak. 😃
2019. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég vegyes. Terhesen sokat néztem a Diótörô, A hattyúk tava meg a Csipkerózsika balettet. Ezeknek a zenéjét mindkét gyerek felismeri és szereti. A Lord of the Dance zenéket is szeretik, az ír kocsmazenét is. Ha autózunk, akkor a pörgôs power metalra is buliznak a hátsó ülésen. ;) elalváshoz viszont relaxációs zene kell. A Blackmore's night is jöhet. Meg persze a kedvenc meséik fôcímei, betétdalai.
2019. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

80-as talán 90-es évek egy része


Dubstep


Mi szocializáltuk erre, de nem tudatosan.



Minap nagyszülőknél ment a tv-ben valami zenecsatorna a 15 hónapos befogta a fülét amíg nem kapcsoltuk ki 😂


Falco nagyon tetszik neki,

Corey Hart: Sunglasses at night abszolút kedvenc.( pedig nekem max az elhallgatom kategória)

2019. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 éves lesz, Deák Bill Gyula fan!

Állandóan azt hajtogatja :Bill bácsi, Bill bácsi! 😁

2019. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!