Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkát használók:...

Mosható pelenkát használók: milyen betétet használtok a PUL-ba?

Figyelt kérdés

Eljutottam oda, hogy PUL külsőt és zsebest szeretnék kipróbálni, de a különféle betétek között elvesztem.

Bambuszos, szénszálas bambuszos, mikroszálas, polár, suede (?).

Ti mit tesztek bele? Mennyit? Rétegeztek? Pl: kakifogó réteg mindig kerül be? Polár vagy papír? Márkák?

Jó mosható pelenkás fb csoport van?

Aliexpress-es pelenkákról vélemény?


2019. júl. 30. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb tapasztalatom a milovia mikropolár betétekkel van. Szárazon tartha a bőrt, puha. Állítólag van olyan baba akinek a bőre nem szereti, de nekünk tökéletes.

Popsikrém nem kerülhet rá és max 800as fordulattal lehet centrifugálni.

2019. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kakifogót akkor èrdemes tenni, ha már nem (csak) anyatejes, mert az anyatejes kaki úgyis szétfolyik.
2019. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mosható pelenka piac és csevegő. Ezt az FB csoportot keresd.

Én is jövőbeli mosis vagyok. Baba jövő hónapban érkezik. Mivel azt olvastam/hallottam, hogy minden babánál más, mi lesz jó neki, ezért többféle betétet is beszereztem. Majd amelyik beválik abból rendelek még többet.

Én aliról rendeltem pelenkákat. 3. babával mosizós barátnőmnek is csak alis pellák vannak és azt mondta tökéletesek.

2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!