Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a pelenkák mérete...

Melyik a pelenkák mérete között a legnagyobb?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van olyan hogy pl a liberó,pempers,babylove pelusok közül mondjuk a 4es méret valamelyik nagyonn a másiknál?nem a kgra gondolok hanem magára a pelenka nagyságára.
2019. okt. 11. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero kisebbnek tűnik,mint az általad felsorolt többi.
2019. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 1-est használunk még, és talán tényleg a Libero a legkisebb, a Pampersből kifolyt minden... talán még a tescos fred&flo akkora mint a libero.
2019. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a libero kisebbnek tűnik, de a gyakorlatban én ezt sose tapasztaltam. Ugyanolyan méretű pampers szorította a combját, libero pedig jó volt.
2019. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az is szerepet játszik hogy milyen alakja van a babának. Az enyém pl hosszú de nagyon vékony. Neki valszeg ezért jobb másik :)
2019. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!