Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek veszélyesek az...

Szerintetek veszélyesek az olcsó, noname pelenkák, amiket a neten árulnak, pl. Twins? Használtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

miért lenne veszélyes? egyébként nem olyat veszek hanem pamperst, de nem akadtam ki akkor se mikor ajándékba valaki olcsó noname pelust vett..

ellenben amikor a Liberóban kukacot találtam, na az veszélyes volt (molylárva)

2015. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Születése óta gazdaságos pelust használunk, sőt a 2 nagyobb gyereknek is ilyen volt. Üti a papmperst. Mitől lenne veszélyes, azért mert nem a csomagolást fizeted ki, vagy miért? :)
2015. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem veszélyes. A Liberoval én is megjártam. Folyton kiszakadt, pedig alig volt pisis. A gyerek ruhájából potyogott a nedvszívó töltelék. Tele volt vele a gyerekszoba. Az veszélyes volt, ki is dobtam az egész csomagot.
2015. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én még nem rendeltem netről no name pelenkát, de boltban vettem már no name pelenkát és tökéletes volt, némelyik versenyzik a márkás testvéreivel.
2015. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Én vettem dada markat. Egy nulla volt. Doha tobbet. Jelenleg dm babylove markat hasznalok mindig akkor veszem mikor facebook 10 szazalekos vegosszegi van, plusz 25 szazalekos joker, igy a 4-es meret 36 a 3- as meret 30 foribtra jon ki darabja. Nem no name, jo minosegu es ennyi penzert kb no namet sem kapnek....
2015. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5: mi ez a végösszegű facebookos dolog?
2015. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers volt nagyon rossz, szinte mindig kifolyt belőle minden. Mi most aldisat vagy dm-eset veszünk, teljesen jók.
2015. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyesnek, nem veszélyes. Ki kell próbálgatni melyik a jó. Még sok mindent végigpróbáltunk és nekünk a Pampers vált be a legjobban.
2015. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os! Likeold a dm oldalt a facebookon, akkor lathatod a posztjait. Minden honapban raknak fel 10 szazalekos vegosszegi kupont. Fizeteskor bemutaton a telomon a kupont, oddaadom a dm kartyat es levonjak a vegosszegi 10 szazalekot
2015. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Attól mert a pampers mekkora márka van akinek nem válik be. Nekünk a libero nem vált be, helyette a dm-es igen. Olcsók közül is gondolom van olyan ami jó és ha valamelyik a te babádnak nem jó az nem azért van, mert olcsó.
2015. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!