Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek félvér babája van?

Akinek félvér babája van?

Figyelt kérdés

Kire hasonlít jobban? Milyen származásúak vagytok?

Milyen bőr és szemszìnnel született? Mikor és milyenre változott?

Köszönöm:)



2019. okt. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevert.

A férjem török, én félig bosnyák-félig magyar. A fiúnk fehér(az apja is), viszont kék szeme van, amit csak az apukámtól örökölhetett. A haja sötétbarna. Kisbabaként is kék volt a szeme, a haja viszont szőke volt.

2019. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettönkre hasonlít. Van,amit tölem örökölt és van amit páromtól. A böre kreol de nem túl sötét,a szeme sötét szürke,a haja csigás göndör. Picit sötétebb börrel született mint egy fehér baba,de csak annyira,hogy a csecsemösök azt hitték,hogy besárgult 😄 De persze vérvétellel megállapították,hogy szó sincs róla. Párom félvér fekete,én magyar.
2019. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem magyar a férje sötét bőrű. A gyerek szintén úgy született hogy azt hitték sárga :) Most 4 éves a kisfiú. A szeme barna a haja fekete és olyan mint egy kis mikrofon :D A bőre mondhatni kreol de annál talán picit sötétebb.
2019. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem Kurd.

Kreol bőr barna szem fekete haj.

A kisfiunk ugyanaz mint az apja csak picibe. Hozzánk se kell DNS teszt 😂😂

Pedig mikor a pocakba volt elképzeltem hogy kékes zöld szem(tőlem) barna haj kreol bőr. Hát igen... Barna szeme van(már szinte fekete) fekete haja es kreol bőre :D

2019. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!