Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka vagy kismami...

Van itt anyuka vagy kismami akinek felver (afrikai) babaja van vagy lesz?

Figyelt kérdés
szivesen beszelgetnek, ha esetleg van ilyen, 20hetes vagyok, hetfon derul ki, hogy fiu e vagy lany. Ghanai-magyar bebi
2012. febr. 23. 17:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a fiam 3 hónapos. Apa nigériai.
2012. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de szerintem annyira cukik a félvér babák:-) Első tennél fel egy képet?
2012. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jaj, nekem az álmom egy "tejeskávé" színű baba. De komolyan, annyira szeretnék, de nem lesz:-) Férjem fehér:-) Hol akadtatok bocsi a kifejezésért de fekete pasira:-)
2012. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
elso milyen szinu lett a baba?apuka mennyire sotet?nem voltal nagyon kivancsi?en teljesen lazban egek, hogy milyen arnyalatu lesz:)juliusban szulok, nalunk apa nagyon fekete. 3. Hat nem tudom, en Angliaban talakoztam parommal , itt is elunk:)
2012. febr. 23. 18:24
 5/23 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség(remélem nem haragszol):


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2012. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem haragszom, de sokra nem megyek vele sajnos, 1:2010es, 2:nem a bor meg a hajapolasra vagyok kivancsi csak szeretnek beszelgetni felver babak anyukaival:)de azert koszonom
2012. febr. 23. 21:16
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát az apuka nagyon sötét-világít a negro a szájába. Amikor megszületett volt rajta egy valamilyen feketés réteg, de aztán később kivilágosodott, most meg megint sötétedik. Olyan jó tejeskávé színe van. de még sötétedni fog. azt mondják annyira lesz sötét, amennyire a körömágy feletti réteg, és az elég sötét. Kíváncsi voltam, de sok félvér ismerősöm van, ahol az egyik szülő nagyon fekete, és ebből következtettem, hogy milyen lesz. Ja és iszonyatos ereje van. Majd írd meg fiú lesz-e vagy lány.

3. Pesten sok van. Én személy szerint Ausztriában találtam rá, itt is élünk.

2012. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
1.és7. vagyok. Milyen Angliában az élet? Ott elég sok félvér van, minden fajtából!? Mi is kiakartunk menni, csak terhes lettem mire összeszedtük volna magunkat anyagilag. De még mindig nem álltunk el a szándéktól. Nagyon szeretném, ha a fiam szép angolt tanulna és az lenne az anyanyelve, nem pedig a német. De várni akarunk amíg nagyobb lesz, mert így se munka, se semmi nem jön össze.
2012. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

kedves 1., nagyon szep baba lehet:) igen ezt hallottam, hogy ahogy nonek ugy sotetednek, ezt a koromagyuasat nem hallottam meg, kivancsi leszek nagyon, mar nem birok varni:) utolsonak:en szeretek itt nagyon, meg ha nem is vagyunk milliomosok, de ezerszer mas az

elet, mint ami most otthon folyik, eszemben sincs visszakoltozni, meg nehez is lenne, parom nem tud magyarul, mit csinalna ott?

en meg hiaba tudok, mit erek vele?max. 70ezerert gurizhetnek, nincs ertelme, de latogatni persze jarunk haza. Mindenkeppen megirom a nemet, hetfon kiderul ha nem szegyenlos:) 1.nek : es milyen hajjal szuletett a bebi? Utolso: amugy igen sok felver el itt, meg sok fekete, meg mindenfele:)

2012. febr. 24. 11:57
 10/23 A kérdező kommentje:
ajj bocsi most latom hogy az elso es az utolso kommentelo ugyan az :D ugyhogy mind neked szol:)
2012. febr. 24. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!