Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy ki van szaradva?

Lehet, hogy ki van szaradva?

Figyelt kérdés
3 hos a kislanyom es reggel 7tol (ekkor kel) 3 orankent etetem (tapszeres), este 7-fel8furdes vacsi es felves. Ejszaka alszik. Kozel se eszi meg a tankonyv szerinti adagjat, viszont szepen megy a sulya es jollakik azzal, amit megeszik. Megis felek, h keves neki ez a kaja, mert sokshor erzem napkozben, h a kizacsa kicsit be van esve, tenyleg csak egy kicsit de megis.. attol felek h tapanyagban lehet eleg ez neki, de folyadekra meg szuksege lenne. Hiaba kinalgagom babavizzel, par korty utan nem kell neki. Csak emiatt a kitacs dolog miatt aggodom.

2019. okt. 13. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert.... a kutacsa van beesve.
2019. okt. 13. 08:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pisis, kakis pelus, akkor nincs gond. Eszik normálisan, tehát valszeg ki is jön, ami bemegy. Bízz a babádban.
2019. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat a kakija is megvaltozott kicsit kemenyebb nem olyan kencsos
2019. okt. 13. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én sosem éreztem, hogy milyen a kutacsa, a védőnő nézte, 3 hosan nem itattuk, csak a tápszer, ha nem eszik többet, úgysem tudsz mit csinálni.
2019. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állandóan emiatt aggódom én is mert 3 hónapos szintén picit be van esve de megnézettem már es kiröhögött a védőnő de imádom amúgy.

Szóval ne aggódj.Akkor aggódj majd ha száraz a pelusa ,nem könnyezik és ha a bőre nem lesz szép ruganyos.De addig úgysem juttok el,mert az már kiszáradás.

Amikor picit horpadtnak érzed,itasd meg kicsit.

Enyém anyatejes,így csak azt adok neki mert az ugye szomjoltó is. Tápszeres babákhoz nem értek,de már adhatsz neki egy korty vizet,teát szerintem.

A lényeg,amit leírtam.A bőre,a pelusa

2019. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem nemk hipp bio babateat. Azt az egyet vegre megitta
2019. okt. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!