Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb babánál (pl.1-2 éves)...

Nagyobb babánál (pl.1-2 éves) is elő szokott még fordulni pelenkázás közbeni pisilés, kakilás?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nálunk nem, pici babáknál van ilyen.
2019. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Amíg nem szobatiszták bármikor előfordulhat, csak mikor nagyobbak, már ritkábban.


A fiam két éves és múlt héten pisilt egyet, miközben a reggeli pelust vettem le róla. Csukhattam gyorsan vissza rá amikor hirtelen megindult.

2019. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szobatisztasagig előfordulhat.
2019. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Szobatisztaságig simán

Bár nálunk ilyen hónapok óta nem volt az biztos, 16 hónapos

2019. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh, akkor csodagyerekem van bocsi, fél éves kora óta nem fordult elő, két és fél éves.
2019. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, nincs csodagyereked. Minden gyerek más, az egyiknek ilyen szokásai vannak, a másiknak olyan. Az egyik ebben fejlődik jobban, a másik abban. Vagy szimplán szerencséd volt eddig. Nincsenek csodagyerekek, pláne nem lehet ilyen hülyeségből levonni ezt.:D
2019. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 nézd, nekem teljesen természetes, hogy a 2 és fél éves gyerekem nem pisál le engem, miközben pelenkázom. A kérdés is ez volt. Nálunk maximum 6 hós korig fordult elő, tesoméknál szintén. De ez csak 2 gyerek. Az oldalon viszont egyéni tapasztalatot kérnek, nem többezer fős mintán végzett közlemény kutatást. A szerencse faktort kizárnám, ha már két éve nem volt ilyen.
2019. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, egyedül akkor fordul elő pisi mikor fürdés előtt leveszem róla a pelenkát.
2019. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!