Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban vásároltam ruhát...

Tescoban vásároltam ruhát (body) a picúromnak, amibe az van írva, hogy újszülöttnek való. De vettem olyat is amire az van írva hogy 0-3hós korig, összemértem mind a kettőt és ugyan akkora. Akkor mi a különbség?

Figyelt kérdés
Az újszülöttnek való bodyt kb meddig tudom ráadni?Ugye nem lesz túl pici?Annyira aprónak méz ki:)!
2008. nov. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt majd akkor tudod meg, ha megszületik. minden baba más hosszal és súllyal születik.

én nem vettem egy "newborn" ruhát se. egy pár 0-3 hósat vettem, a többi meg 3-6 hós.

2008. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! A különbség: semmi. Az, hogy meddig tudod az újszülött bodykat használni, attól függ, hogy mekkora lesz a bébid. Mi is ott vásároltunk egy-két ruhát, a méretezése tájékoztató jellegű. Inkább azt nézd meg, hogy hány kilós, hány centis bébikre ajánlják.

A mi bébink 7 hónapos 7 kg, kb. 65 cm. A Tesco-s 3-6 hónapos ruha címkéjén ezek az adatok vannak: 8,5 kg, 68 cm, szóval még ezeket hordja.

Üdv.

2008. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mekkora babád született?Nem volt túl nagy kezdetben a 3-6hós ruci?
2008. nov. 17. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor hazajöttünk a kórházból 2670 g volt, kellettek az újszülött (0-3 hós) rucik. Most is kisebb a bébim, mint "az átlag" (jaj, de útállom ezt!). Más bébik fele ennyi idősen ennyi kilósak, ezért a mi adataink nem mérvadóak.

Üdv.

2008. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni: 46 cm-vel született. :)
2008. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a tescos ujszülött kb 3 hétig volt jó, a 0-3 hóig pedig már lassan kicsi, pedig még 2 hós a kislányom. Attól függ, mennyivel születik a baba.

Az enyém 3, 84 kg-mal született, és 52 cm-rel, tehát nem volt picike.

2008. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!