Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek es tapasztal...

Mi a velemenyetek es tapasztalatok az elektromos orrszivokrol?

Figyelt kérdés
Itt most nem a meregdraga noosiborol erdeklodok, hanem az elemes nem tul horror arurol. Volt valakinek ilyen? Megeri beruhazni egyre vagy nem szivja ki rendesen a baba orrat? A porszivos nekunk nagyon nem valik be.
2019. okt. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromosba Pesztonka van, nem szereti a gyerek jobban mint a porszívóst, de kitisztítja az orrát rendesen.
2019. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig bevált, bár vmikor kicsit nehezebb kiszívni, de nem lehetetlen. A Nosiboo jónak tűnik, de gyakorlatilag megfizethetetlen, a porszívós meg nem túl barátságos. A kézi állítólag semmit nem ér. Ezért is választottam az elektromosat. Azért is szeretem még, mert tudom vinni magammal bárhová.
2019. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is pesztonka van, elég jól bevalik egy vizes orrfolyásnál. De egy komolyabb megfázáshoz csak a porszívós a jó. Ezt bármelyik baba szaküzletben elmondják neked.

És ezt épp nem rég volt szerencsénk tapasztalni is. De amúgy egy könnyebb orrfolyásra tök jó hogy nem kell állandóan előrángatni, vagy eleve elől tartani egy egész porszívót.

2019. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!!
2019. okt. 22. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!