Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezd el nagyon sírni ha...

Miért kezd el nagyon sírni ha meglát egy bogarat? Fel tőle?

Figyelt kérdés

Ma egy katica bogarat látott meg bent az asztalon és annyira elkezdett sírni alig tudtam lenyugtatni. Egy hangyatol is sír sokszor

1 eves


2019. okt. 22. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fél igen. Nem tudja mi az. Nézegessetek bogarakat, rovarokat képeken, mesekönyvben. Mond neki, hogy nem bánt, meg hasonlók. Te is félsz tőle? Mert ha tőled látta, hogy esetleg nem szereted akkor azért is félhet.
2019. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én is félek a bogaraktol. Pókok gyakran jönnek be azoktól sikítok is ha olyan csúnyák, és a férjem dobja ki őket.
2019. okt. 22. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz olyan mesekönyvet amiben katica meg szocske meg ilyenek vannak. És mondd hogy aranyos katicabogár. Stb. És lehetőleg ne visít előtte.😃
2019. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Oh, én nem félek tőlük, a lányom viszont minden hangyát, bogarat utál, sikít, pedig már két ás fél éves.
2019. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bogyó és Babóca könyvet lapozgassatok, mesélj neki belőle.
2019. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém vadássza a poloskákat (is) 😞
2019. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!