Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos gyereketeket...

13 hónapos gyereketeket hagyjátok sírni vagy egész nap kézben van?

Figyelt kérdés
Fiam pár napja kezdte ezt el hogy sír minden egyes lefekvés előtt. Pedig álmos de magától nem akar aludni csak ha ringatva van
2019. aug. 5. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Megtörtént már, hogy 3 percig sírt. De csak mert harapott altatás alatt játékból. De tovább nem bírtam hallgatni. Nem hogy úgy hagyjam míg bele nem fárad. 🙄
2019. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy nem akar magától aludni, nagyon kicsi még. Te nem sajnálod szegényt? Még rád van szüksége....
2019. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom sírni, de nincs egész nap kézben.
2019. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy 13 hónapos egész nap kézben? Amennyire vissza tudok emlékezni, akkor kezdett járni a lányom, amit annyira élvezett, hogy fel se lehetett venni. Azt hittem 13 hetes babáról írsz.
2019. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan nekem tök önállóak voltak a lányaim, nem kellett se altatni, se egész nap cipelni őket. Tettek-vettek, pakolásztak, mászkáltak, este meseolvasás után szépen elaludtak. A kicsi 5 hónapos, de ő sincs egész nap kézben, elmagat a játszószőnyegen, most kezdett kúszni.
2019. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ringatni, leteszem, és alszik. Közben énekelek, vagy mesélek Neki, simogatom a hátát. Ehhez szoktattuk már a kezdetektől.

És nincs egész nap kézben. Most kezd járni, ezért jön-megy ezerrel.

2019. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
14 hónapos a lányom, csak ringatva alszik el. Pici még, nem tudnám sírni hagyni, rám van szüksége.
2019. aug. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapos a lányom. Ha nagyon sír, felveszem, megnyugtatom. De nem tartom egész nap a kézben, sőt a páromnak is mondtam direkt, hogy ne tegye, bármennyire is "magányos ott az ágyban"

A doki is megmondta, hogy nem szabad mert utána többet nem teszed le. Kolléganője is elbaxta. Az ágyukban kell aludjon a gyerek mert üvölt ha a saját ágyába akarják berakni. Az is mindig karban van meg velük.

2019. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!