Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Scamp zsákbamacska akciót aki...

Scamp zsákbamacska akciót aki megrendete már segítene?

Figyelt kérdés
500 ft darabja? Mennyi van egy ilyen csomagba ha ugyanolyan is lehet? Annyiszor 500 ft? Mennyi a kiszállítási díj?
2010. júl. 16. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

500 ft darabja. Olyat tesznek bele, amilyet akarnak. Én 2 a fiamnak és 2t a lányomnak rendeltem, majdnem egyformák, de nem. Szerintem minden scamp szép. Na azért nem mindet rendelném így, sok hasonló azért ne legyen, de egy pár db belefér. Szállítási díjat megtalálod az oldalukon, a vásárlási összegtől függ. Azt hiszem 10 ezer felett ingyenes, érdemes összefogni ismerősökkel, s ingyen lesz a szállítás, én is így csináltam.

2010. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, ha megrendelek egy zsákbamacska csomagot ami 500 ft akkor abba 1 db van vagy több?
2010. júl. 17. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Fent irta a válaszoló, hogy darabja 500 ft
2010. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én a scamp oldalán úgy értelmeztem hogy egy zsákbamacska csomag 500 ft, de abban nem 1 db van, arra lettem volna kíváncsi hogy hány db van, de majd megtudom, megrendeltem.
2010. júl. 17. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem, de nekem kérte a darabszámot. És a kosárban amikor megnéztem, annyiszor 500 ft van, ahány db-ot rendeltem. Szóval én úgy értelmeztem, hogy Te állítasz össze egy csomagot, tetszőleges db számmal, és ahány db ruhát raksz bele, annyiszor 500 ft-ot kell fizetni.

Én 5 db-ot akartam rendelni, de csak 2 volt méretben, így az én "zsákbamacska" csomagom 1000 ft-ba kerül.


Egyébként köszi a kérdést, mert már rég beregisztráltam a scamphez, de teljesen kiment a fejemből, és most hogy írtad, rendeltem is tőlük, mert egyébként nagyon szeretem a ruháikat! :)


Majd írj, hogy mit tapasztaltál! Én is írok ha megérkezik a csomag! :)

2010. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha már megrendelted, s egyet tettél a kosárba, az egy db és 500 ft. A csomagot arra érti, ami már összeválogattál, tehát az összes ruha az egy csomag. Hidd el, tapasztalatból írom. Így esetleg ha csak 1-2 db-ot rendeltél, a posta miatt nem éri meg.
2010. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, közben én is értelmeztem.:) sajna rosszul, de próbáltam javítani a hibámat és írtam nekik, ha lehet akkor a rendelésemben a darabszámot növeljék 4 re. Mást is rendeltem ezen kívül még, de hiába a postaköltség az itteni boltokba csak egy-két darabot hoznak és rengeteg fazont csak itt láttam.
2010. júl. 17. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos hozzáteszik, utóbb én is tetettem még hozzá, s vissza is jeleztek, hogy meglesz.
2010. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka, aki már rendelt!


Mennyi idő alatt szállítottak? Küldtek előtte valami értesítést, hogy ekkor vagy akkor várható a csomag?

2010. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma kaptam meg a csomagot! Te megkaptad már? Nagyon jó!!! :)

A zsákbamacskámba volt egy olyan body 500 ft-ért, amit egyébként 1200 ft-ért kínálnak! :)))

2010. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!