Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Sophie a...

Mi a véleményetek Sophie a zsiráf rágókáról?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a turiban 200 forintért, szép állapotú volt. Fiam meg őrült érte és állandóan csipogtatta, viszont sokat csócsálta a lábát és beszakadt, pedig a fiamnak nincs is még foga. Valóban csak ennyit bír? Vagy álltában mehetett tönkre a rágóka? Sokallom az eredeti árát, de a fiam imádta...😕
2019. okt. 22. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem tud többet, mint egy 300 ft-os Pepcos rágóka.
2019. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sima egyszerű rágóka. Nem jobb a többinél. Sajnos mi szintén ezt tapasztaltuk. A pepcoba vettem illetve a dm-ben olcsóbb rágókákat,és ajándékba kaptunk Sophie-t. Nos,az olcsó még mindig bírja míg a Sophie 2 hét után tönkrement :/
2019. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
😮 akkor az új is ilyen vacak? Ok hogy természetes, de ha leszakad egy darab belőle?
2019. okt. 23. 00:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Franciaországban élek, itt Sophie a klasszik rágóka, mindenkinek van, a fiaimnak is volt. (egyébként itt ~3500 ft).

Soha nem volt bajom a minőségével, most a kicsinek is veszünk.

2019. okt. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan használt rágókát vettél a gyerekednek? Kemény😆
2019. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Természetes anyagból készült, ezért lehet olyan drága. De ennyi pénzt akkor sem adnék ki egy rágókáért, főleg ha kevésbé tartósabb, mint az olcsóbb társai.
2019. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem vennék használtan! Mondjuk bugyibol is használtat veszel? A sophie természetes anyagú, ezért jobb, mint a pepcos, és ezért drágább, lányom szerette és nem rágta szét.
2019. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy vennél e használt rágókát. Nem érdekel ki hogy vélekedik erről, legyetek szívesek a kérdésre válaszolni.
2019. okt. 23. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk a rágóka van belőle, az nem olyan húzós árban. Megőrül érte a gyerek. Én sem hittem hogy ilyen jó lesz, de miután minden öko hülyeséget megveszek neki a mosható pelenkától kezdve - ezt se akartam kihagyni.
2019. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Sok jót hallottam Sophie zsiráfról, de magam sem hittem, hogy valami ennyire beválhat. Kíváncsi lettem, így kipróbáltam ez a termék miként köti le 2 hónapos gyermekem figyelmét.

A személyes tapasztalatom az volt, hogy az első alkalmak során még nem tudta hova tenni fejben ezt a kis állatkát a kislányom. Nézte, betettem mellé a hintaszékébe, de akkor nem foglalkozott vele. Szerettem volna, hogy saját maga fedezze fel Őt, és ne én tegyem kifejezetten az orra elé. Hiszen a felfedezés öröme véleményem szerint már a csecsemőknek is élmény, nem érdemes elvenni Tőlük. Így telt el 1-2 nap. A nappalinkban tevékenykedtem, amikor meghallottam a sípolást. Nagyon meglepődtem,és észrevettem, hogy a kislányom az aprócska kezeivel óvatosan nyomkodja ezt az állatkát. Ezek még nem erős,határozott mozdulatok voltak, hanem inkább finomak, kissé még kontrollálatlanok. Ettől függetlenül viszont a hatalmas vigyor az arcán egyértelművé tette számomra, hogy mindezt ő nagyon élvezi, és hihetetlenül boldoggá teszi.

Eddig még nem mindig tudta saját magának a szájához emelni a zsiráfot, hiszen a kezeinek a kontrollálását a későbbiekben fogja elsajátítani. Viszont egy kis segítséggel, ha kéri -ilyenkor hangot ad ennek- oda helyezem Neki, így azt csinál vele amit csak szeretne. Mira roppantmód élvezi rágcsálni Sophie füleit, sokszor hosszú ideig cuppogtatja-rágcsálja.

Amiben biztos vagyok, és egyértelmű lett számomra az elmúlt napok/hetek során: Sophie zsiráfnak olyan csodás külseje van, hogy teljesen megbabonázza a csecsemőket is. A lányom sokáig el tudja Őt nézegetni, beszél hozzá, vigyorog neki. Boldog vagyok, hogy ez a termék a mi otthonunkban is megtalálható.


Turiban?! Ez komoly?! Fújjj!

Szerintem csak álltában ment tönkre, meg azért mert valószínűleg valaki már előtte használta!

2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!