Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos gyerekem szeret...

5 hónapos gyerekem szeret tv-t nézni, ha pelenkázom pont rá lát és le nem veszi róla a szemét, mennyi idő és milyen távolság nem árt meg neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a tv, nekünk 107 es lcd, azt max 1,5-2 méterről engedem neki nézni...de sztem az is nagy neki:(
2010. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk amíg átpelenkázod és sok sok méter:)


Nemvagyok konzerv mindent tiltó, de 5 hónapos ne nagyon nézzen még tv-t:) Sok villódzó fény...és nyekk a szemének:S

2010. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagyon jó kérdés, engem is érdekelnek a válaszok! :) Szintén 5 hónapos a fiam, és nagy csibész, mert mindig igyekszik úgy forgolódni, hogy megtalálja a tv-t. Ha pl. lent van a játszószőnyegen, akkor is úgy tekeri magát, hogy a tv-t megtalálja. Annyiból volt ez hasznos, hogy ha visszafordítottam, akkor újra odafordult, tehát inspirálta, hogy igenis mozogjon, forgolódjon. A plüss állatai és egyéb vackok nem tudtak nála ekkora hatást elérni... :)

Mostmár én ott tartok (mivel rendesen beindult a forgolódás), hogy inkább kikapcsolom a tv-t, és rádiót hallgatunk.

Bevallom őszintén, hogy azért néha szoktam rosszat csinálni, mert mikor már nagyon nem bírok vele, és mindenért sír, akkor úgy fogom, hogy lássa egy kicsit a tv-t. Rögtön abba hagyja a sírást, mert a tv nagyon érdekelné...

Remélem, hogy alkalmanként az a pár perc nem fog problémát okozni!

2010. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom :-)), különben nem nagy a tévénk 62-es
2010. júl. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!