Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készültetek a kicsivel a...

Készültetek a kicsivel a Halloweenre? Adnátok tippeket, milyen jelmezt készíthetnék 9 hónapos kisfiamnak? Ill. Hol kaphatnék faragni való nagyobb tököt?

Figyelt kérdés
Minden hónapban, amikor betölti a bizonyos hónapot, lefotózom a babám valamilyen téma szerint.
2019. okt. 29. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mi nem készülünk, soha nem tartottuk. Nem vagyunk amerikaiak
2019. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi sem tartottuk soha, de mivel már gyerekem van, én szeretném ha a későbbiekben ez hagyománnyá válna nálunk. (Tökfaragás,jelmez)

Ehavi fotózási ötletem az lenne, hogy tökbe ültetem, de ha nem találok megfelelő méretű tököt(Németországban élünk), akkor valami jelmezt kellene kreálnom. Ehhez kérem a segítséget.

2019. okt. 29. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora gyerek esetében nem cifráznám túl. valami fekete-vörös gúnya és ördögszarvak bőven elég lenne.


Tök pedig van minden hipermarketben ;) HA még van. Vagy piacon.

2019. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Minden zöldségesnél van tök.

Mi halloween buliba megyünk zombi lesz a lányom, a sulis halloweenen pedig boszi volt.

2019. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

H&M-ben webshopján láttam nagyon cuki sütőtök sapkát😁 egy egyszerű narancssárga body-t vennék hozzá.

Tök meg most kb minden boltba kapható.

2019. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én beleültetném egy szépen kipucolt tökbe :)
2019. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehetne pici pòk. fekete ruha, ès ha csak egy fotó erejèig kell, akkor csak kitömött pòlóujjakbòl fektetsz melle meg 4 labat.
2019. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6# igen azt akarom a tökből :) köszi a válaszolóknak
2019. okt. 29. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a Lidl-ben vettünk tököt, gondolom az kint is van. A fiam 7 éves, vele faragtunk, meg vettünk pár apró dekorációt, lufit, ablakmatricát, néhány halloweeni nasit. A kicsi 16 hónapos, őt csak a lufi érdekelte. Jelmez nincs.
2019. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
#1 A halloween nem amerikai ünnep. Köze sincs hozzá.
2019. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!