Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja végre átaludni az...

Mikor fogja végre átaludni az éjszakát? Vagy legalább csak 1x kelni?

Figyelt kérdés

4 hónapos. Amikor 2.5 hós volt, volt egy 7-10 nap, amikor csak 1x kelt éjjel. Azt hittem, egyre jobbak leszünk. 6-7 órát is aludt egyhuzamban. Aztán minden ok nélkül elromlott és azóta mindig 2x kel. 4 óránál többet nem is alszik egyhuzamban. Foga még nem jön.

Szoptatom, anyatejes


2019. okt. 30. 11:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Több babát is ismerek, akik 2-4 hónapos kortól átalusszák az éjszakát, és nem romlott el nekik, már óvodás korúak. Reménykedtem, hogy velünk is valahogy így lesz
2019. okt. 30. 15:58
 12/14 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kicsi, havonta 1x előfordul, hogy átalussza. A középső 3 éves, van, hogy még ő is felkel (főleg ha be van téve a helyére a szobájába.)

De megesik, hogy arra ébredek, hogy jön a 10 évesem, hogy vérzik az orra...

2019. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19 hónapos 1 hét volt hogy átaludta , fogzaskor kb 1234567890jelünk, alapjáraton csak 3-4szer.
2019. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A nagyobb 2 évesen aludta át először. Amíg szopizott, addig többször kelt, aztán újra terhes lettem és muszáj volt leszoktatni, vagyis nem szokott le, csak nem adtam neki, bármennyire is ordított. Pár hétig még felkelt sírni, de azóta alszik. A kicsi 2 éves, még szoptatom, még ő is felkel párszor. Egyébként meg mikor a nagy már átaludta az éjszakát, de a kicsi még nem született meg, én akkor sem tudtam aludni, mert 3-4-szer felkeltem pisilni.

Mellettem aludtak, így nem kellett ténylegesen felkelnem az ágyból csak azért, mert felébredtek. Másrészt meg én is korábban feküdtem le és később keltem fel.

2019. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!