Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák akiknek...

Szoptatós anyukák akiknek átalussza a babó (legalább 8 hónapos ) az éjszakát, vagy max egyszer ébred, hogyan értétek el ezt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég régóta csak egyszer ébred,de szerintem csak szomjas és sajnos a cumisüveg nem kell ezért picit szopizik és alszik vissza.Viszont van amikor jön a foga és többször kel:(
2010. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves, általában átalussza az éjszakákat kb 2 hónapja, de van, mikor felkel vizet inni. Én semmi különöset nem tettem, csak annyit, hogy nem adtam neki éjszaka cicit.
2010. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: nagyon köszönöm a választ. És megkérdezhetem, hogy amikor egyik napról a másikra nem adtad neki, hogyan reagált? Nálunk egész éjjel sírt. :(
2010. febr. 17. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem etetem éjjel 5 hós kora óta. Ha felébredt, vizet adtam neki, aztán pár nap múlva már csak cumit, aztán utána már azt sem. Idővel megszokják, hogy ha éjjel felébrednek, nem szopizás jön, hanem visszaalvás :)
2010. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nem volt nagy hiszti, kb 10 perc, de simán visszaaludt. Szerencsére :)

Arra figyelj, hogy éjszaka ne adj neki teát, ha iszik egyáltalán ezt, csak vizet, mert a teában lévő cukor és koffein megzavarja a gyomrát és azért nem tud majd visszaaludni.

2010. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!