Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám hét hetes. Igény...

A babám hét hetes. Igény szerint szoptatom, van olyan, hogy egy-másfél óra múlva már éhes. Mivel estétől reggelig legalább négyszer etetek tudni szeretném hogy mikor fogja végig aludni az éjszakát? (és én? )

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hét hetes még csak? Kisfiam 19 hónapos és még mindég fel kel 1-2x szopizni, jó nála már 90%-ban csak nyugtatásról van szó.
2010. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Pici még, ne várd már el tőle.
2010. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kb. olyan hat- nyolchetes kor körül már 4 óránkéntira ritkulnak éjjel a szopik és akkor meglephet azzal hogy átalussza az éjszakát


de! neked nem fog szerintem akkor se sikerülni mert csorogni fog a tej a melledből..

2010. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég sok cikket találtam a neten ahol ezt természetesnek írták le. Mármint hogy ennyi idős baba már végig alussza az éjszakát. Persze én nem bánom hogy sokszor eszik, csak túl kevésnek érzem azt az időt amíg alszik. Most is sír, pedig az előbb evett. Kicsit megszeretgettem, de nem akar aludni.
2010. szept. 17. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom 2 éves koráig 3 óránként cicizett éjjel!De csak megszokásból.A kisfiam 3 hónapos, és 1.5 hónapja átalussza az éjszakát, így nyugodtan mondhatom hogy a kérdésedre nem lesz tökéletes válasz!Minden baba más, és más!Majd egyszer felnő ahhoz hogy végigszundíthassa az éjszakát.Ki hamarabb, ki később érik be erre!Hidd el hamarosan észre sem fogod venni hogy fent voltál éjjel!Én úgy megszoktam hogy mikor végre átaludta,a Dorotim még akkor is hetekig felkeltem azokba az időkbe amikor máskor cicizni jött!
2010. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az én gyerekem úgy csinált mindent mint ahogyan az én babakönyvemben le van írva, nekem is másfél, két óránként evett éjszaka két óránként, a könyvben azt írta, hogy ahogy eléri az 5kg akkor lassan elhagyja az éjszakai szopit és úgy is volt két és fél hónapos korára már csak 5 vagy 5,30kor kelt, aztán idővel beálltunk a 5,30-6óra, de szopi után visszaaludt, ezt megtartotta addig még szopizott,egészen egy éves koráig, úgy hogy ne add fel a reményt.
2010. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha állandóan eteted, szoptatod, nem is fog aludni soha.
2010. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igy van, ha bármikor megnyikkan és cicre rakod, akkor nem is fogja átaludni, mint az első válaszolónál.

Én beállitottam 3 óránkénti etetésre és 3 hónaposan mindegyik átaludta az éjszakát, gondolom, nem véletlenül (3 gyerek).

2010. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!