Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ma megtett 3-4 lépést...

Kisfiam ma megtett 3-4 lépést egyedül, mikor fog rendesen elindulni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Már elindult... :) Innen már semmi az hogy a lakást is bejárja önállóan :)
2010. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de tényleg innen már csak pár nap,vagy van még egy-két hét menekülési időnk addig???:))A lakás már így is az övé,már a fiúkba is bemászik:)))
2010. júl. 17. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most nagyon örülsz,én is örültem 19 éve sose felejtem el.Már egyre többször fog menni egyedül kapaszkodás nélkül.Vedd le rola a pelust ne zavarja,a totyogásban.Meleg van.Nagyon aranyosak ilyenkor.Én vettem egy kismozdonyt ami elemmel ment a tetején pörgött valami,az elindult a szobába a fiam meg utánna beindult,egy két esés aztán szalad.Ne kapdd fel ha elesik,nem jo ő álljon fel szépen egyedül.Meg ne is jajaj elesett semmi mosolyogj akkor ő se sir,felkell és probálkozik megint.Egy hét és szalad,totyogva,ki jön az én házamba müsor indulhat.
2010. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Naaa akkor itt a vége,a kicsit nyugodtabb időszaknak,jön a futunk a baba után:)))Nem is bánom,imádom nagyon a lelkem,és mostanába olyan gyorsan fejlődik csak pislogok.Ha elesik,eddig se kapkodtuk fel,jó a fájdalomküszöbe nem igen zavarja a dolog:)))Meg ügyesen is esik szerintem,a kezét rögtön leteszi és megtámaszt vele:))Édi kis totyogóm:)))Na este apával maj??
2010. júl. 17. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is pont ma tette meg első lépéseit! Én is kiváncsi vagyok mikor lesz belőle több, de ma is csak egyszer csinálta. Felállni még csak kapaszkodva tud. vezetni nem engedi magát egyenlőre.
2010. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiam először nagyon édesen labdával a kezében lendületből tett pár lépést, utána egy hétig semmi, majd megint lendületből lépések, másnap csak úgy 1et. Na az az egy csak úgy után másnap délután nekiállt szó szerint szaladni. Csak lestem, nem értem útól.

Eltelt egy hónap azóta, és hidd el, hamar lehervad a kezdeti mosoly:D mikor a kis totyogó hajmeresztő tempóban robog valami felé amit jobb lenne elkerüljön.

Max egy hét és te is loholhatsz.

2010. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minden héten több lépéslesz

én le is írtama a naploba,hánylépéssel lesz több 2-3 nap mulva

csalogattuk egymás között, elsö lépéseknél,így jó játék volt

nagy boldogság

2010. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009.06.22- én én is megkérdezetm,6 lépés volt így amit számoltam,majd egyser csak semmi előjel nélkül elindult 07.03-án,2 nap után profi volt,most két hete tud járni, de már szalad.
2010. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!