Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog egyedül elindulni?

Mikor fog egyedül elindulni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos volt múlt héten.A kiságyban 9 hónaposan állt fel először,azóta mindenhol feláll és oldalazva lépeget.Mostanában mindig megfogja a kezeimet és sétálni akar,ha leültetem,akkor hisztizik.Nektek hogy volt?.
2010. szept. 20. 10:36
 1/3 poci-maci ***** válasza:
szia nálunk is ez van de ő már lassan 17 hónapos és még nem akar elindulni de még a jelét sem mutatja, nyugi nem vagytok lemaradva!
2010. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónaposan kezdett el felállni, 7,5 hónapos korára már oldalazva lépegetett a bútorok mentén. Egy éves lesz egy hét múlva, és még mindig nem indult el, bár már kapaszkodás nélkül ácsorog, sőt, leguggol, és abból feláll, vagy négykézlábazásból is feláll kapaszkodás nélkül. Egy-egy lépést már tesz ugyan kapaszkodás nélkül, de mindig megijed és lehuppan a fenekére. Én is várom már, hogy kicsit bátrabb legyen.
2010. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 7,5 hónaposan állt fel kapaszkodva , aztán most az 1 éves szülinapja elött pár nappal indult el segítség nélkül.Nagyon élvezi.Nem tudom hogy nálunk besegített-e , de amikor még csak kapaszkodva tudott lépegetni mi kaptunk ajándékba egy járássegítőt amit nagyon imádott mert el tudott vele jutni ahová szeretett volna, nem csak a bútorok mentén tudott közlekedni.Folyton tologatta.Időnként még most is ha kedve támad.:)
2010. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!