Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy ha a baba...

Lehetséges, hogy ha a baba sok répát, répás dolgot eszik, akkor narancssárgás/barnás lesz a bőrszíne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ugyanez igaz a sütőtökre és kisebb mértékben az édesburgonyára is. A karotin ami a narancssárga színt adja, az A-vitamin előanyaga, nagy mennyiségben található a bőrben.
2019. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a fiamnál is ez volt, azt mondta az orvos ha már látszik a bőrén az megterhelő a májának(?), úgyhogy egyen ezekből kevesebbet
2019. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hűha akkor nekünk is kevesebb répát kell adni a babónak.
2019. nov. 3. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, igen, én úgy tudom kb. heti kétszer jó, ha kapnak ilyesmit. Az én babám szereti a répát is, a sütőtök az egyik kedvence, mégis mindig úgy van, hogy hét elején mondjuk két egymás utáni nap kap, ha úgy főzök, vagy ha bébiétel formában van (ez a ritkább) akkor hét elején és hét vége felé.
2019. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 9 hónapos, és bébiételt kap, abban meg jóformán mindegyikben van répa.
2019. nov. 3. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nyolc, de mondjuk ő nem nagyon eszi a bébiételt. Nem tudom hogy álltok a hozzátáplálással, én ha bébiételt veszek olyat szoktam, hogy csak sárgabarack-keksz, vagy csirkehús-alma, sima őszibarack. Egy-két nap ha megeszi adhatnál neki ilyeneket. Vagy lehetne úgy is szerintem, hogy pl a húst te teszed bele, és így veszel mondjuk egy ízű valamit ami nem répás.
2019. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szólt 1x a doktornőnk, hogy fogjam vissza a répát és a sütőtököt a fiamnál, mert már sárgul a bőre. Az a kettő volt a kedvence, a lányomnak az édesburgonya és az őszibarack, a sárga húsú. Valamiért a narancssárgák jöttek be nekik.
2019. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyémnek eléggé narancssárga már a színe. Ha nem adok neki egy ideig répát mikor kezd fakulni a színe?
2019. nov. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!