Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Égtelen mellfeszülés, baba...

Égtelen mellfeszülés, baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés

PCOS+IR-rel diagnosztizâltak. A hàrmas kezelés lassan, de meghozta az eredmênyét: fél év után beàllt a ciklusom 4 hónapja 30-32 napra.

Most a 28. napon azt gondoltam, hogy megjött, de ez nem menstruáció jellegű vérzés, inkább barnàs folyás. 1,5 héttel előtte éreztem szurkàlàst a jobb petefészkemben, és a mellem màr egy hete annyira feszül és érzékeny, hogy kivagyok tőle teljesen. Szerintetek sikerült teherbe esnem, vagy csak annyira vàgyom a babàra hogy beképzelem a tüneteket és közben meg meg fog indulni a rendes menzesz?!

A melleim szoktak feszülni néhàny nappal azelőtt hogy megjön, de amint megjön, el szokott múlni, maximum kicsit érzékenység szokott lenni.

A terhességi teszt nincs nàlam, és mivel sógoroméknàl töltjük a hétvégét, csak hétfőn tudok tesztelni. Segìtsetek a tapasztalataitokkal/véleményetekkel légyszi!



2019. nov. 1. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem oldalt fàjt a mellem, màs fàjdalom mint menstruàciòkor.De ez tènyleg annyira különböző mindenkinèl. Drukkolok!

Ja, ès pcosm volt, igaz nem durva de volt, most itt fekszik mellettem a 3 hónapos kislànyom!

2019. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Nálam sincs terhességi teszt, de kivetettem kártyából, hogy terhes vagy. Gratulálok!
2019. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!