Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond az, ha az 5 hetes babánk...

Gond az, ha az 5 hetes babánk nem akar csak hason aludni?

Figyelt kérdés
A doktornő és a védőnő is azt tanácsolta, hogy fél éves koráig ne altassuk hason, de hanyatt fekve 1-1,5 óra múlva felkelti a pocakja. Hason meg alszik többet. Egyébként van légzésfigyelőnk.
2010. júl. 17. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van légzésfigyelő, gondolom szegény ebben a hőségben nincs agyon öltöztetve akkor altasd hason.

A fiam addig nem aludt hason, amíg maga nem fordult hasra, viszont az oldalán szeretett aludni.

2010. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam ujjszülött korátol hason aludt mert a hátán fekve bántotta a pocija mint nálatok.Most töltötte be szerdán az első évét és semmi baja nem volt.Persze a légzésfigyelő mindig müködött.Egyszer sem sipolt be.
2010. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ém babám mivel hasfájós volt, már az elejétől kezdve hason aludt (hanyatt ő is felkelt). Most 6 hónapos és még mindig így alszik. Nekünk is van légzésfigyelőnk, semmi baja nem lett.
2010. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 2 hetes korától hason alszik!Most hogy már úgy helyezkedik álmában is ahogy akar,maradt hason!7,5 hós!

Én azért altattam hason,mert ha a hátán aludt akkor annyira kalimpált a kis kezével hogy felkeltette saját magát! :)kb 30 perc után!

2010. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van légzésfigyelőtök, akkor nyugodtan aludhat hason, főleg ha neki így jó! Na az én lányom utált hason lenni, aludni még csak-csak, de mióta forgolódik, imád hason lenni, sőt már annyira forgolódik álmában is (a kiságyat bejárja), hogy hason is aludt már éjszaka, de azért a légzésfigyelőt bekapcsoltam! 6 hónapos a kislányom.
2010. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. júl. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!