Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mi babánk is nagyon sokat...

A mi babánk is nagyon sokat csuklik. Itt olvastam, hogy nem kel vele foglalkozni, mert még nem fejlődött ki a rekeszizmuk és ez egy természetes folyamat. De ha csuklik nem tud aludni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A citromleves cumit vagy az itatást szokták ajánlani.Én nem csinálok vele semmit,mert 1 idő után kicsit sírni kezd és ettől neki elmúlik.
2008. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig adok neki 1-2 csepp citromlevet ha 10-15 percig nem múlik el. Tudom sokan ellenzik a citromlé adását a babának, de nálunk se a tea, se a víz nem múlassza el. Engem nagyon zavar hogy "szenved" a picim!!

2008. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A citromlé és az itatás is jó megoldás. De a hiedelmekkel ellentétben ilyenkor nem szenvednek. Nem zavarja őket, csak mi hisszük azt, mert a saját érzéseinkből indulunk ki. Ha huzamosan nem múlik el, vagy tényleg zavarja az alvást, akkor jöhetnek a fenti módszerek.

-Macska-

2008. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Cebion cseppett adunk ilyenkor neki.Elég 2-3 csepp belőle. Kiskanálal adom be. A védőnő tanácsolta és ilyen időbe még ártani sem árt egy kis c-vitamin. Nekünk bevált és nem olyan savanyú mint a citromlé, és a legfontosabb a babánk is szereti aranyosan cuppog rajta.
2008. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!