Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik D vitamin jó babáknak?

Melyik D vitamin jó babáknak?

Figyelt kérdés
Az eurovitet írta fel az orvos. Fáj tőle a hasa a 9hetes fiamnak. Van még a vigantol. Ezeken kívül? Megyünk a héten orvoshoz, de addig itt is érdeklődöm.

2019. nov. 5. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigantolt használok 6 éve.
2019. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a GAL-t adtam a lányomnak, sokkal jobban megbízom azokban a termékekben mert mi is évek óta fogyasztjuk. GAL K2+D3 vitamint kapott, 7 kilóra kell 2-3 csepp. Amíg el nem érte a 7 kilót, 1 cseppet kapott. Érdemes kipróbálni, tiszta, jó minőségű termékek.
2019. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy attól fáj a hasa? Mi oleovit D-t használunk.
2019. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is attól fájt a hasa és más anyuka is panaszkodik rá. Mi biogaiat használtuk még pluszban és most írt fel az orvos vigantol cseppet
2019. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Eurovit nálunk is hasfájást okozott, viszont a Vigantol bevált.
2019. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigantolt használtunk, nem volt vele baj.
2019. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem Vigantolt kapott, egyiknek sem fájt a hasa tőle.
2019. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gal vitaminokat szedünk mi is, viszont a gal d vitamin a k val együtt van ugye, ő meg anyatejes, kapja külön a k vitamint. Ma megyunk oltásra, megkerdezem a dokit.

Első kisfiam vigantolt kapott.

Onnan tudom hogy attól fáj a hasa, mert elutaztunk 4napra, itthon hagytuk a d vitamint és ott semmi probléma nem volt. A 4nap alatt ha fel órát sírt.

2019. nov. 6. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!