Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Az öcsém kislánya 13...

Anyukák. Az öcsém kislánya 13 hónapos és se haja se fogai nincsenek, ez még normális?

Figyelt kérdés

Az anyukája már vitte orvosokhoz hogy miért nem nöl a haja és a fogai sem jönnek.

Hát nyugtatni próbáltam de sikertelen. Azt szeretném tudni hogy kinek volt-van ilyen problémája.



Nekem van egy 8 hós kisfiam. Neki rengeteg haja van, meg 2 fogacskája.


2019. nov. 5. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Foga enyémnek is 15 hósan indult meg. Na, de a haja? Tar kopasz???
2019. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs haja? Kis pihe sem?
2019. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

És mit mondott az orvos? Röntgenen rögtön lehet látni, hogy lesznek-e fogai, ha aggódik.

Az én egyik gyerekemnek is csak 2 évesen lehetett először észrevenni (azaz ha hunyorítottam, már körbe tudtam volna rajzolni:D), hogy hol lesz majd a haja. A másik meg nagy lobonccal született és nem hullott ki. De ma már a "kopasznak" is sűrű haja van, olyan 3 éves korára már egész szép volt.

2019. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno 2 évesen indult be a hajam :) addig csak pihéim voltak.

Szerintem semmi baja, csak lassan indul be nála a gépezet.

2019. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapja rendesen a D vitamint?
2019. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen Tar kopasz szegénykém.

Azt mondta neki a doki hogy nem kell aggodni

2019. nov. 5. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Röntgen volt? Fogcsírák látszódnak az íny én?


Kalcium, e vitamin, d vitamint minden nap kapjon

2019. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősom kislánya is kopaszt volt még egy évesen, de nem tudom, hogy tar kopasz-e vagy pihés volt a kis fejbőre. Két évesen már szép haja lett neki.

fiamnak 2 foga volt 1 évesen, azaz 2db félfog.

Nagyon lassan jöttek a fogai, elvittem fogorvoshoz 20 hónaposan- akkor még nem volt meg a 8foga!! és körberöhögött kb. :) Az volt a "jó" hogy a gyerek megijedt a rendelőben, elkezdett ordítani- így jól meg tudta nézni az inyét a doki. Azt mondta, hogy látszódik az inyén, hogy meg van duzzadva és szerinte jönni fognak a fogak. Végül kb 2 hónap mulva elindultak neki, 2,5 évesen lett meg a 20 fog.

Most 8éves és még csak 4foga hullott ki és 2 új csontfoga jött ki.

2019. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!