Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves fiam túl jó, csendes...

A 16 éves fiam túl jó, csendes, visszahúzódó, nincsenek barátai, sehova nem jár el, nem lázad, csajok nem érdekli. Normális ez?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
persze, kettyósoknál ez a normális.
2017. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Autizmus igy mutatkozik kamaszkorban
2017. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom első-kettő, nektek mi a bajotok?

Nincs ezzel semmi baj. Osztálytársam is hasonló, 2 barátja van össz-vissz az osztályból (egyik én), szín ötös tanuló, a Corvinusra készül.

Szerintem ne aggódj, hogy ilyen és nem holt részegen jön haza minden hétvégén.

2017. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Szoktatok beszélgetni? Mivel foglalkozik a szabadidejében? Érdeklik az iskolai tanulmányai? A nyarat mivel töltötte? Hol laktok, vidéken vagy városon? Jártok ti, a szülei baráti körbe vagy közösségbe? Ha igen, veletek megy? Ha igen, ott találkozik fiatalokkal? Hozzuk hogy viszonyul?
2017. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

2. Vagyok

Fiamnal igy mutatkozott eloszor az autozmus sajnos

17 evesen vettuk eszre

2017. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

hagyjad már a baromságodat.

Egy autista ilyen

https://www.youtube.com/watch?v=QmYMQY9rHm8

Ha ez csak tizen éves korában tűnt fel akkor lehet inkább árvaházba kellett volna adni.

2017. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

4. vagyok. Autista kamasz fiúkkal foglalkozom. Nem minden autista olyan, mint a videón, természetesen vannak tipikus autista tulajdonságok, tipikus jegyek, de minden ember más, és a gyarekek közül, akikkel foglalkozom, nincs 2 egyforma viselkedésű. Gyakran a magasan funkcionáló autisztikus személyeket és az aspergereseket is egyszerűen autistáknak nevezik.

Ez a kérdés reményeink szerint nem erről a témakörről szól, de ezért is kezdtem feltenni kérdéseket, ugyanakkor veszélyes dolog diagnózisokkal dobálóznunk. Kamaszkoromban visszahúzódó voltam, vidéken éltünk, az osztálybeli barátaimmal nem találkoztam sulin kívül, a szüleim nem is tudtak róluk. Lányként nekem ez 15 éves korom körül kezdett változni. Ismerek fiúkat, akik sokkal későbbi életkorban kezdtek el nyitani.

2017. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

6 te lokott vagy

Fiam iq atlagon feluli 110 felett van ezert nem vette eszre senki az autizmust kamaszkoraig akkor kezdett visszahuzodo es maganyos lenni ill nem erdekeltek a lanyok es a fiuk sem.

Tehat erdemes psy tanacsat kerni es kivizsgaltatni

2017. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ő nem autista
2017. aug. 20. 22:30
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Meg valami fiam foiskolat vegez 3 nyelven beszel felsofoku szinten es ict zseni.

Egyedul barati kapcsolatok nem mennek neki ill nehezen ertelmez erzelmeket es sokszor egyedul van mert zavarjak a zajok es emberek.

2017. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!