Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor lehet szállíta...

Hogyan és mikor lehet szállítani egy 5 hetes babát kánikulában ha nincs klíma a kocsiban?

Figyelt kérdés
Az ablakot gondolom nem lehet letekerni, de akkor csak a kora reggel és este jöhetne szóba...
2010. júl. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este mikor alszik, napellenző a hátsó két ablakon lévő ajtóra, mi elől lehúztuk az egyik ablakot, és rá nem ment a levegő, de a kocsiba azért jött friss levegő!
2010. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy textil pelust is készítenék, amit be lehet vizezni,és megtörölgetni kicsit vele. Nekünk is jól esik, akkor a babáknak is.
2010. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
le lehet húzni, csak őt ne érje a huzat. mi a hordozó fogantyúján keresztül szoktunk teríteni egy nagy strandtörölközőt, ruhacsipesszel rögzítem, így árnyék és szélcsend van alatta. ha hosszú útra mentek, akkor viszont tényleg inkább este vagy korán reggel menjetek szerintem, nektek is jobb, mint a kánikulában.
2010. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!