Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pont a babaszobában van a...

Pont a babaszobában van a klíma, éjszakára lehűthetjük egy kicsit a szobáját?

Figyelt kérdés
Nem lenne benn a babám, alvásidőre gondoltam egy kicsit lehűteni. Tegnap este is majdnem 11 volt mire el bírt aludni, 27 fok volt benn. Így nem lehet baja, ha őre nem fújja, mire bevisszük már kikapcsoljuk a klímát. 8hónapos
2011. júl. 10. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hűtsétek le megfelelő hőmérsékletűre a szobád, hogy a pici tudjon aludni, de szerintem mielőtt beviszitek körülbelül. 5-10 perccel kapcsoljátok ki. Akkor nem lesz semmi baja. Csak az a lényeg, hogy ne hűtsétek nagyon le, hogy nehogy megfázzon. De gondolom ezt te sem szeretnéd, csak azt hogy tudjon a kicsi aludni.

2011. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mi babánk 6 hónapos, tegnap 28 fok volt este a szobájában. Én lefekvés előtt bekapcsoltam nála a klímát kb. fél órára, 25 fokra hűlt a szoba. Így tettem le aludni, és minden rendben volt, nem fázott meg. Napközben viszont szenvedett, mert akkor nem mertem abban a helyiségben bekapcsolni, ahol éppen ő volt, és folyamatosan izzadt.
2011. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!