Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezdtem el annyira...

Miért kezdtem el annyira félni amiatt, hogy baja lesz a babámnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hétben sokkal jobban kezdtem aggódni, hogy esetleg baja lesz. Pedig semmi okom az aggodalomra. Teljesen problémamentes terhesség, gyors, könnyű természetes szülés. Egészséges, erős óriási baba lett. Sose volt vele semmi gond, sokat szopizik, nem sárgult be, szépen fejlődik, nő, hízik, egyre ügyesebb. 4 hónapos, de olyanokat tud már, mint egy 5-6 hós baba.

Szóval nála problémamentesebb és egészségesebb babát nem is kívánhatnék.

Semmi okom azon aggódni, hogy baja lesz, mégis folyton azon parázok, hogy mi van, ha meghal... Ha valami történik, megfullad vagy bármi. Tök rosszul érzem magam emiatt az ok nélküli aggodalom miatt


2019. nov. 9. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Jó szándékból mondom, keress hobbit...
2019. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha abból a szempontból nézzük hogy anyai figyelmeztető érzés, akkor lehet segítene egy elsősegély tanfolyam, a mentők vagy doki telefonszámának kiírása valahová.

Ha simán para, akkor esetleg segíthet hogy keresel a babáddal egyidős gyereket, hogy lásd mi a normális. Vagy ha normális a védőnő, vele beszélj.

2019. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!