Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ezekkel a kiütésekkel?

Mit tegyek ezekkel a kiütésekkel?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam alsó alkarja tele van nagyon apró piros kiütésekkel. Ez a meleg kiütés? Mit tehetek, hogy elmúljon?
2010. júl. 18. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melegkiütések-e azok a pöttyök, de nekünk a doktornő eddig minden pöttyösödésre Kalci kidet és C vitamint javasolt amiktől elmúlt mindig. Azért mutasd meg a dokinak szerintem.
2010. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kicsimnek a nyakán és a hátán vannak melegkiütések, nem tudom, alsó karon jelentkezhet-e. De a melegkiütés általában ott jön létre, ahol összeér a bőr, és mivel a karra ez nem jellemző, lehet, hogy nem az. Vidd el dokihoz, lehet, h. ez inkább ekcéma.
2010. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne riasztgasd szegényt, az ekcéma nagyon vörös száraz foltban van és általában nagyon viszket és a baba kellemetlenül érzi magát. az meleg kiütés lesz sztemn, azzal pedig nincs teendő hiszem ha megszünik ez a nyga meleg akkor az is megszűnik majd. nem kell minden apróságot egyből kenegetni feleslegesen, na meg dokihoz rohanni. ez az én véleményem persze ha neked megnyugtatóbb mutasd meg a dokinak!

minden jót!

2010. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha nem múlik el, mindenképp elviszem orvoshoz.
2010. júl. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!