Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy menjenek óvodába ezekkel...

Hogy menjenek óvodába ezekkel a korkülönbségekkel?

Figyelt kérdés
Amikor a legnagyobb 5 éves lesz, akkor a kisebb 3 , és a legkisebb 2 éves. Viszont egyedül nem szeretném oviba adni a nagyot, de a kicsit sem tudnám még akkor. Mit csináljak?
2011. aug. 28. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan küldd a nagyobbat fél napra oviba legkésöbb három-négy évesen, mert különben problémái lesznek a közösségbe való beilleszkedéssel. A kicsinek meg jobb, ha megvárod vele a három évet. Semmi baja nem lesz a nagyobbnak, ha elöbb lesz óvodás, mint a kicsi.
2011. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a gyereked. Engem öltek meg mikor a nagyom hároméves lett, hogy oviban a helye. Én tudtam hogy nem, de megpróbáltuk. 1 hónapig minden reggel üvöltött, éjjel bepisilt, egész délután könyörgött hogy ne vigyem. Kivettem. Mindenki hülyének nézett. Eltelt 7 hónap. Láttam hogy a lányom vágyik a gyerektársaságra. (A játszón ment a gyerekek után, jobban eljátszott a szomszéd kisfiúval stb.) 4 évesen próbáltuk újra az ovit. Első naptól megy sírás nélkül, és imádja. Meg kell rá érni. Te érzed, a te gyereked mikor érett rá. akkor vidd.
2011. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!