Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a kislányodnak fülbevalója...

Van a kislányodnak fülbevalója? Mennyi idősen kapta?

Figyelt kérdés

Hamarosan 3 hónapos a kislányom, szeretnénk neki fülbevalót rakni a fülébe. Hány hósan lukasztják át neki?

Hol vállalnak babáknak fülbelövést? Kozmetikusnál vagy hol? Mikor jobb megcsináltatni a lukasztást, most hogy még kisebb vagy várjunk vele? Igaz mostanában sokat fogdozza a fülét szopi közben, lehet beleakadna a keze a fülbevalóba.

Köszi a válaszokat!


2010. júl. 18. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a kórházból kijövet szokták kilyukasztani. Én úgy tudom, ékszerésznél is lyukasztanak.
2010. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
A lányom 6 hetes volt mikor a kozmetikus átlőtte neki!Pityergett, de aztán bealudt!Nálunk a kozmiban 2000ft,és abba benne van az orvosi fémből készült gyógy fülbevaló!
2010. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3,5 hósan lőtte be neki a védőnő. Azt mondta ilyenkor a legjobb csinálni. Csak az oltás után vártunk 2 hetet vele, amúgy semmi gáz nem volt egy picit sírt csak de nem fájt neki csak megijedt a csattanástól.
2010. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
3,5 hós volt, mikor a védőnő kiszúrta neki. azt mondják jobb minél előbb, mert később piszkálni fogva.
2010. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt, nem piszkálta utána
2010. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltattam neki, szándékosan. Nem vagyok biztos benne, hogy egészséges, félek, hogy begyullad, beakad. Az sem biztos, hogy később önszántából is hordaná a fülbevalót.

DE, ha nagyobb korában szeretné, elviszem fülbelövetni. Állítólag fájdalmommentes. Hát nem tudom. De ez már akkor az ő döntése lesz.

2010. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nincs lányom (mer' fiam van) de így gondolkodnék én is, olyan furi ilyen apró gyerekeket ékszerrel látni, azért kilövetni, mert nekem tetszik? hmmm
2010. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

3.vagyok.

Én 15 évesen csináltattam fülbevalót. Nem volt fájdalommentes, nagyon égetett utána napokig. De a piciknek olyan puha a fülcimpájuk, hogy nem fáj.

2010. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

2 hónapos volt a kislányom nekünk a háziorvos asszisztense lyukasztotta át,

11 hós kislány anyucija:)

2010. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

A kórházban csinálták. Sosem volt gondunk vele. Nekem azt mondták, hogy az első pár napban érdemes megcsináltatni, mert akkor fáj a legkevésbé. Ráadásul orvos csinálta, nem valami "jöttment", aki elvégzett egy tanfolyamot.

Kozmetikákban, jobb ékszerboltokban szoktak belövést csinálni, csak arra vigyázz, hogy megbízható emberhez menj!

Minél kisebb, egyébként annál jobb! Én élőben láttam kb. 3 éves ikerpár fülbelövését. Akkor határoztam el, hogy vagy amíg pici, vagy ha már nagy, és ő akarja. Ez a köztes idő a legrosszabb! Azt az üvöltést, fej elkapkodását, szakember szenvedését,... láttátok volna! Megküzdöttek rendesen!

2010. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!