Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora haja van 1 éves...

Mekkora haja van 1 éves kislányodnak? Elvisel valamit a fejen? Pl csattot, hajpantot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ah nekem is ez a bajom.

elég hosszú elöl az orráig ér és szöke vékony loknis haja van.

mivel elég nagy hajjal született ezért sokszor csaoltam neki régen is és gumiztam. de mindent kiszed, talán a csatot ha egymás után ezerszer vissza teszem akkor elviseli. a gumit is néha. de nehéz mindig tiszta kóc a haj.

2011. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszer vágtuk neki, de csak egy tincset, ami megmaradt középen az újszülöttkori hajából.Amikor már kezdett a szemébe lógni, a férjem lenyisszantotta.Barna, selymes haja van, most már oldalt is kezd kunkorodni, látszik, hogy hullámos lesz, mint nekem kicsi koromban.De nem hosszú neki.Csatot meg sem tartaná, mert annyira puha és selymes a haja, hogy azonnal kicsúszik.Soha nem gumiztam még.A hajpántot pedig egy percig nem tűri meg magán, azonnal leszedi.Nekem anno 2 évesen lett vállig érő hajam, szerintem neki is kb. akkorra lesz olyan hosszú, hogy már kötni, fonni stb. lehessen.
2011. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 évesen már akkora haja volt, hogy simán lehetett volna frizurázni. De sem a csatot, sem a gumit nem tűrte. Vékonyszálú hullámos-fürtös haja van. Most töltötte a kettőt, és a helyzet változatlan maradt, kiegészítve azzal, hogy ordít, ha fésülöm, mosom a haját. Úgyhogy egy hete elvittem fodrászhoz, és nagyon klassz kis bubifrizurát nyírt neki. Így legalább nem lóg az arcába, és nem csupa kóc.
2011. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A hajgumit elviseli, simán össze tudom neki fogni a feje tetején, és tök édes olyankor. A csatt viszont kicsúszik a hajából.

Elől már vágtam neki, mert nagyon belelóg amúgy a szemébe, összefogni pedig nem akarom minden nap.

2011. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 12.25-ös :)) szóról szóra ezt tudtam volna írni a 2 évesemről:) Csak mi most mikor rászántuk magunkat a fodrászra, csak frufrut vágattunk. Azt hittem nem fog tetszeni de irtó cuki vele a többi részt pedig meghagytuk szép kis göndörnek:))
2011. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az én kislányomnak szőke hajacskája van, kis fürtökkel kétoldalt, a frufru meg egyenes és olyan cuki lenne ha felfoghatnám úgy pálmafásan, csak amint felteszem a gumit, kihúzza...kiváncsi voltam más kislány se szenvedi ha valami ott van a hajában? (ugyanúgy hajpántot sem, csattot sem enged)
2011. okt. 4. 12:41
 7/16 anonim ***** válasza:

12:23-as vagyok.Ezen a képen 11 hónapos volt.Hát ezen a hajacskán egyelőre nincs is mit gumizni:

[link]

2011. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok,


lányom egyébként imádja ha megcsinálom a haját, söt ö csak azért veszi ki cuccokat hogy megnézze aztán rakná vissza, de akkor már nem megy, és ha újból bele teszem újból megakarja nézni. így általában ami seg´ti hogy bele teszek neki 4 csatot és kb egy mindig benne marad.

2011. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már 8-9 hósan tudtam neki szép kis pámafát csinálni. Ő szerencsére eltűr minden gumit, csattot. Most 15 hós, és van, hogy 2 gumival van összefogva (fejtetőn a frufruból hátra, meg kis copf), plusz még kis harapócsatt is, de simán tűri szerencsére.
2011. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos és 17centis haja van) mikor megszületett már lehetett frizurázni, hálistennek megszokta, coffizunk, hajcsatozunk :) persze van mikor nincs kedve hozzá:)
2011. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!