Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérzik a köldökcsonk! Ez...

Vérzik a köldökcsonk! Ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem olyan durván, de véres lett a kis body. 10 napos a kisfiam.
2019. nov. 15. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Környékén egészséges színű vagy gyulladt? A csonk már teljesen száraz?
2019. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Fiamnal is így volt azelőtti napokban b lejott, kezeld neki továbbra is és tartsd tisztán.

Ha nem szagos, gennyes, lila, vagy gyulladt, piros akkor semmibaj!! :)

2019. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a védőnő azt mondta hogy egy pici vér normális, nem kell megijedni. Viszont én nem csak vattával töröltem át alkohollal mert úgy nem lehetett normálisan kitakarítani és egy idő után elég rossz szaga volt. A nagyon idős szomszéd néni adott egy tippet, hogy fülpiszkálóval törölje körbe mindenhol. Igaza volt, nagyon szépen kitakarította és pár nap múlva le is esett.
2019. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egészséges színű. Száraz. Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok. Velem nem közölték, hogy egy pici vér normális.

(első baba)

Mégegyszer köszönöm!!

2019. nov. 16. 01:33
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

3. Jól mondja, de alkohol nélkül.

Rendkívül érzékeny a bőrük, irritációt okoz, és fel is szívódik az alkoholból.

Egyébiránt késlelteti a leesést, mert azokat a bacikat is megöli, ami ehhez kell.


Én is forraltvizes fültisztítóval/ gézlappal töröltem áz.


Lányomnak 5. Nap este esett le, másnap láttam, hogy picit vérzett neki este/ éjjel forralt vizes gézzel letöröltem, már szép gyógyult volt ..

2019. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
3-mas vagyok sajnálom nekem. A védőnő mondat az alkoholt a gyermek orvos írta fel.
2019. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
😱😱😱Köszönöm. Tényleg nem tudtam. Pedig nem olyan régen szültem Kecskeméten és ott is hintőporral kellett szórni. 😱
2019. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!